Kargo ve Teslimat Kuralları

carkoyunu.com’a güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen alışverişinizin öncesinde veya sonrasında aşağıdaki metni okuyunuz.

Sitemizde satışı yapılan ürünlerin tamamen orijinal ve lisanslı bir üründür

carkoyunu.com bir <a href=”http://www.okultasarimcisi.com”>Okul Tasarımcısı</a> markasıdır. Okul Tasarımcısı ürünlerinin bir kısmı yazılım ve hizmete dayalıdır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmektedir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır.

Sipariş etmiş olduğunuz Çöz-Çalıştır çark oyunu firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden veya online olarak web sitesi üzerinden tahsil edileceğinden, teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız.

Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihi ile aynı gün içinde ödeme/havale işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Kargo ücretleri sipariş esnasında müşterinin bilgisine sunulmaktadır.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.