Çöz-Çalıştır Çark Oyunu Okul Tasarımcısı ve Okulumda.com işbirliği ile ortaya çıkan bir bulmaca.

Çöz-Çalıştır çark oyunu Okul Tasarımcısı ve Okulumda.com ekibinin iş birliği ile ortaya çıkmış bir mekanik bulmaca oyunudur ve sürekli olarak geliştirilmektedir. Yukarıda belirtilen ekiplerin liderliğini kurucularımız Erdem Özden ve Senem Özden yapmaktadır.

Oyunumuz fikir ve stratej ve üretim olarak tamamen yerli ve millidir. Ürünün üretimi Ankara’da yapılmaktadır.

Kutu içeriğindeki parçaların üretim malzemeleri ahşap, metal ve yapışkanlı folyo’dur.

Ürünümüzü meydana getiren takımlar hakkında daha fazla bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilir veya aşağıdaki metinlerden faydalanabilirsiniz.

Çöz-Çalıştır Çark Oyunu’na ait basın bültenine burdan ulaşabilirsiniz.

Basında Çöz-Çalıştır Çark Oyunu

Çark Oyunu

Çark Oyunu

Çöz-Çalıştır Çark Oyunu'nu Yaratan EKİP !

Okul Tasarımcısı

Okul Tasarımcısı, standartların üzerinde gerçekleştirdiği tasarımları ile eğitim sisteminde farklılık yaratmak için çalışıyor. Hayal gücünün ortaya çıkardıklarını, eğitim ve öğretimle birleştirerek; boş duvarları, eğitim ve eğlence dünyasına çeviriyor.Okul Posterleri denince akla ilk gelen Okul Tasarımcısı, siz değerli eğitmenler ve öğrenciler ile yaptığı ortak çalışmalar sonucunda; eğitim kurumunuzun değerine değer katıyor. Kullandığı 3 boyutlu ve yüksek kalite standartlardaki malzemeler ile sürekli değişebilen interaktif alanlar yaratıyor.

Okul Tasarımcısı’nın dünyasında her şey çok renkli, hareketli ve özel bir amaca yönelik. Bu nedenle, Okul Tasarımcısı’nın yarattığı her tasarımda; keyifli ve yepyeni bir dünya keşfedilebilir. Eğer siz de yeniliğin, canlılığın ve renklerin motivasyon gücüne inanıyorsanız; kurumunuza özel olarak hazırlanacak tasarımlar veya okul posterleri sayesinde, okulunuzun duvarlarını etkileyici birer tuvale dönüştürebilirsiniz.

Web Sitesini Ziyaret Et!

Okulumda.com

Okulumda.com, Okul Tasarımcısı tarafından tasarlanan çeşitli eğitim materyallerinin ve Okul Posterleri tasarımlarının satış ve dağıtım kanalıdır. Aynı zamanda zengin tedarik ağı ile eğlenirken öğreten materyalleri de bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle stem ve maker atölyeleri için hazırlanan materyallere de içerisinde yer vermektedir. Okulumda.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde PIXLORD ve Okul Tasarımcısı güvenini hissedebilirsiniz.

Web Sitesini Ziyaret Et!